• Trainingstijden

  • Trainingsschema Kunstgras   Kunstgras   Grasveld   Grasveld  
    Veld   1a 1b 2a 2b 3a 3b 4a 4b
    Maandag                  
    18:00-19:15 JO9-1 JO9-2 JO10-2 JO12-2     (Roulatietraining)
        JO8-1   JO10-3 MO13-1        
    19:15-20:30 JO13-1 JO15-1 JO14-1 JO14-2 MO15-1      
                       
    20:30-22:00     MO19-1          
                       
                       
                       
    Dinsdag                  
    18:00-19:15 JO11-1 JO8-3 JO12-1 JO10-1 JO8-2 Keepers JO11-3  
        JO11-2   JO13-2 JO12-3     (Roulatietraining)
    19:15-20:30 JO16-1 MO17-1 JO16-3 JO18-1 JO16-2 Keepers    
    20:00-20:30 (Half uur eerder geldt alleen voor 1e en 2e en is op veld 4) NW1 NW2
    20:30-22:00 NW1 NW2 NW8 NW9 JO19-1 NW4    
                       
                       
                       
    Woensdag                
    18:00-19:15 JO8-1 JO9-2 MO13-1 JO12-2 JO10-2 JO10-3    
        JO9-1 JO9-3            
    19:15-20:30 JO13-1 MO15-1 JO14-2 JO14-1 JO15-1      
                       
    20:30-22:00 MO19-1 NW7 NW6 VR1 VR2 NW3    
                       
                       
                       
    Donderdag                
    18:00-19:15 JO11-1 JO11-2 JO10-1 JO12-1 JO12-3 JO13-2 JO11-3  
                       
    19:15-20:30 JO16-1 JO16-2 JO19-1 JO18-1 MO17-1 JO16-3    
    20:00-20:30 (Half uur eerder geldt alleen voor 1e en 2e en is op veld 4) NW1 NW2
    20:30-22:00 NW1 NW2 NW8 NW9 NW10      
                       
                       
                       
    Vrijdag                  
    18:00-19:15                
                       
    19:15-20:30 NW5 NW4            
                       
    20:30-22:00                
                       
                       
                       
    Zaterdag                  
    9:30-10:30             Mini's  
                       
  • Slecht weer schema Kunstgras       Kunstgras      
    Veld   1a-1 1a-2 1b-1 1b-2 2a-1 2a-2 2b-1 2b-2
    Maandag                  
    18:00-19:15 JO8-1 JO9-1 JO9-2 JO10-3 JO10-2 MO13-1 JO12-2  
        Roulatietraining van 18:00-19:15        
    19:15-20:30 JO13-1   JO15-1 JO14-2 JO14-1   MO15-1  
                       
    20:30-22:00         MO19-1      
                       
                       
                       
    Dinsdag                  
    18:00-19:15 JO11-1 JO8-2 JO11-2 JO12-3 JO10-1 JO12-1 Keepers JO13-2
          JO8-3     Roulatietraining van 18:00-19:15
    19:15-20:30 JO16-1   JO18-1 JO16-2 JO16-3 MO17-1 Keepers  
                       
    20:30-22:00 NW1   NW2   NW8 NW4 NW9 JO19-1
                       
                       
                       
    Woensdag                
    18:00-19:15 JO8-1 JO9-1 JO9-2 JO9-3 JO12-2 JO10-2 JO10-3 MO13-1
                       
    19:15-20:30 JO13-1 JO14-2 JO15-1   JO14-1   MO15-1  
                       
    20:30-22:00 MO19-1   NW7 NW6 NW3 VR2 VR1  
                       
                       
                       
    Donderdag                
    18:00-19:15 JO11-1   JO11-2 JO11-3 JO10-1 JO12-1 JO13-2 JO12-3
                       
    19:15-20:30 JO16-1   JO19-1 JO18-1 JO16-2 JO16-3 MO17-1  
                       
    20:30-22:00 NW1   NW2   NW8 NW10 NW9  
                       
                       
                       
    Vrijdag                  
    18:00-19:15                
                       
    19:15-20:30 NW5 NW4            
                       
    20:30-22:00                
                       
                       
                       
    Zaterdag                  
    9:30-10:30 Mini's