• Contact

    vv Nieuw Woensel
    Atletieklaan 1
    5624 AZ  Eindhoven

  • Bestuur

    FunctieNaamE-mail
    VoorzitterWichard Wakelkampvoorzitter@nieuw-woensel.nl
    SecretarisHuub Coersensecretaris@nieuw-woensel.nl
    PenningmeesterJohn Brugelpenningmeester@nieuw-woensel.nl
    Technische Commissie Jerril Purperhart hoofdtechnischezaken@nieuw-woensel.nl
    BestuurslidHenk Magendans
  • Technische Commissie

    FunctieNaamE-mail
    VoorzitterJerril Purperharthoofdtechnischezaken@nieuw-woensel.nl
    Coördinator TC Melanie Hardjo TC@nieuw-woensel.nl
    Coördinator Onderbouw Mark WakelkampTC@nieuw-woensel.nl
    Coordinator Bovenbouw Jeremy MaasTC@nieuw-woensel.nl
    Coordinator Teamindeling Cristian WakelkampTC@nieuw-woensel.nl
  • Wedstrijdsecretariaat

    Functie Naam Email
    Wedstrijdsecretaris Jeugd Bas Wijnands wedstrijdsecretarisjeugd@nieuw-woensel.nl
    Wedstrijdsecretaris JeugdWilma Wassink wedstrijdsecretarisjeugd@nieuw-woensel.nl
    Wedstrijdsecretaris Jeugd Jeroen Heeren wedstrijdsecretarisjeugd@nieuw-woensel.nl
    Wedstrijdsecretaris Jeugd Eric Dedecker wedstrijdsecretarisjeugd@nieuw-woensel.nl
    Wedstrijdsecretaris Senioren John Brugel wedstrijdsecretarissenioren@nieuw-woensel.nl
  • Scheidsrechters Coördinatie

    Functie Naam Email
    Scheidsrechterscoördinator Moen Chawhari Scheidsrechters@nieuw-woensel.nl
    Opleidingen Vacant
  • Kleding

    Functie Naam Email
    Bestellingen Huub Coersen Kleding@nieuw-woensel.nl
    Administratie Elke van het Hof Kleding@nieuw-woensel.nl
    Administratie Kim Jacobs Kleding@nieuw-woensel.nl
  • Vrijwilligers

    Functie Naam Email
    Coördinator Huub Coersen Vrijwilligers@nieuw-woensel.nl
  • Communicatie

    Functie Naam Email
    Instagram Pepe Wouters Socialmedia@nieuw-woensel.nl
    Twitter Vacant
  • Activiteiten Commissie

    Functie Naam Email
    Coördinator Kelly Brugel Activiteiten@nieuw-woensel.nl
    Commissie Lid Anne Verhappen Activiteiten@nieuw-woensel.nl
    Commissie Lid Kristel van Krieken Activiteiten@nieuw-woensel.nl
    Commissie Lid Pepe Wouters Activiteiten@nieuw-woensel.nl
  • Kantine Commissie

    Functie Naam Email
    Coördinator John Brugel Penningmeester@nieuw-woensel.nl
    Zaterdag Kelly Brugel Kantine@nieuw-woensel.nl
    Zondag Jan Doreleijers Kantine@nieuw-woensel.nl
  • Sponsor Commissie

    Functie Naam Email
    Coördinator John Brugel sponsor@nieuw-woensel.nl
    Commissie Lid Wichard Wakelkamp sponsor@nieuw-woensel.nl
    Commissie Lid Henk Magendans sponsor@nieuw-woensel.nl